Anna Irek, MUSU o projektowaniu biur na Forum Dobrego Designu

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 lis 2017 12:43

Właścicielka i architekt studia projektowania wnętrz komercyjnych MUSU będzie jedną z prelegentek Forum Dobrego Designu 2017.

Anna Irek ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Sama o sobie mówi, że jest kobietą pracującą, kreatywną i skrupulatną. Od 12 lat prowadzi studio projektowania wnętrz komercyjnych - MUSU. Tworzy koncepty dla lokali handlowych, aranżuje powierzchnie biurowe, kreuje wnętrza hotelowe i usługowe dla m.in. Vision Express, DHL, Polskiego Związku Piłki Nożnej, Tikkurila, R-GOL.com czy Smyk. Zespół MUSU otrzymał ostatnio nagrodę Best Shop Concept Award 2017 w kategorii sklepy specjalistyczne za showroom Tikkurila zrealizowany w Warszawie.

Stawia w projektach na funkcjonalność, konsekwencję, komfort oraz formę zdefiniowaną przez użytkownika. Nie ulega chwilowym modom, nie godzi się na bylejakość, ceni ponadczasowe i solidne rozwiązania.

Anna Irek 6 grudnia weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Workplace stories. Najnowsze trendy w projektowaniu biur", która odbędzie się w ramach Forum Dobrego Designu.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny