ARCHICAD partnerem tegorocznego Forum Dobrego Designu

ARCHICAD partnerem tegorocznego Forum Dobrego Designu

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 lip 2018 11:07

Miło nam poinformować, że jednym z partnerów wydarzenia, które odbędzie się 6 grudnia w Centrum Praskim Koneser będzie firma WSC, wyłączny dystrybutor programu ARCHICAD w Polsce.

Firma WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o. jest przedstawicielem firmy Graphisoft i wyłącznym dystrybutorem programu ARCHICAD w Polsce. Graphisoft to światowy lider w dziedzinie oprogramowania do Modelowania Informacji o Budynku (BIM). Zaś firma WSC jest jednym z liderów we wdrażaniu idei modelowania informacji o budynku na polskim rynku.

ARCHICAD to jedna z najpopularniejszych aplikacji do projektowania wykorzystywana przez tysiące polskich biur architektonicznych oraz pracowni projektowania wnętrz. Prosta idea, która towarzyszy twórcom aplikacji od jej pierwszej wersji, czyli tworzenia wielobranżowej dokumentacji na podstawie trójwymiarowego modelu świetnie rozwija się w dobie technologii BIM. Każda kolejna wersja programu przynosi wiele rewolucyjnych narzędzi i funkcjonalności w przyjaznym dla projektantów środowisku pracy.

ARCHICAD 22 koncentruje się na dalszym udoskonalaniu procesu projektowania i tworzenia dokumentacji fasad i ścian kurtynowych. Całkowicie przebudowana funkcjonalność przegród strukturalnych zapewnia architektom wygodny zestaw narzędzi pozwalający tworzyć systemy fasad oraz przegród wewnętrznych wykorzystujących struktury modułowe zorganizowane hierarchicznie. Projektanci mogą z łatwością tworzyć urozmaicone przegrody składające się z powtarzających się grup elementów, w zgodzie z lokalnymi wymogami dotyczącymi dokumentacji i zestawień materiałowych. Najnowsza wersja wprowadza szereg ułatwień w modelowaniu oraz zarządzaniu informacjami, a opatentowana technologia umożliwia błyskawiczne generowanie nawet najbardziej złożone widoki 2D.

Zobacz więcej: www.archicad.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny