Ceramika Paradyż partnerem głównym IV edycji Forum Dobrego Designu

Ceramika Paradyż partnerem głównym IV edycji Forum Dobrego Designu

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 lip 2016 15:15

Kolejna edycja Forum Dobrego Designu odbędzie się 7 grudnia 2016 r. Miło nam ogłosić, że jej głównym partnerem po raz kolejny została marka Ceramika Paradyż!

Ceramika Paradyż to firma, która od ponad 27 lat kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki w projektowaniu wnętrz. Produkty tej znanej w świecie polskiej marki wyróżnia wyjątkowy design, innowacyjność oraz doskonała jakość.

To właśnie w zakładach Ceramiki Paradyż powstały pierwsze w Polsce mrozoodporne płytki szkliwione, płytki rektyfikowane, mozaiki prasowane czy pełny program schodowy do klinkieru. Dziś firma realizuje także usługi cięcia i zdobienia drukiem cyfrowym płytek ceramicznych oraz szkła, na indywidualne zamówienie. Od niedawna w ofercie firmy możemy znaleźć uniwersalne płytki gresowe w formacie 75x75 cm, które dotychczas nie były oferowane przez żadnego producenta w Polsce! Za jedną z tych właśnie kolekcji – Trakt – Ceramika Paradyż otrzymała najważniejszą, międzynarodową nagrodę w dziedzinie wzornictwa przemysłowego - Red Dot Design Award w kategorii „Product Design 2016”.

Nowatorskie wzornictwo i bogata oferta produktowa to wynik pracy niezwykłych ludzi z pasją i zaangażowaniem. Nad rozwojem oferty produktowej stale pracują menedżerowie w Dziale Kreowania Produktu, technolodzy oraz architekci. Swoje pomysły i nowoczesne rozwiązania technologiczne firma prezentuje na największych targach wzornictwa i designu, takich jak Cersaie w Bolonii czy 100% Design w Londynie.

Producent od lat inicjuje i wspiera działania na rzecz kultury i sztuki. Jest m.in. wieloletnim Mecenasem Międzynarodowego Festiwalu Łódź Design oraz współorganizatorem akcji społecznej Ratujemy Mozaiki, którą prowadzi z Fundacją Architektury. Ceramika Paradyż po raz kolejny jest także Głównym Partnerem IV Forum Dobrego Designu – spotkania producentów i dystrybutorów z różnych segmentów wyposażenia wnętrz z najbardziej uznanymi polskimi designerami i architektami wnętrz.

Ceramika Paradyż jest laureatem licznych nagród otrzymanych w prestiżowych konkursach – m.in. Red Dot Design Award 2016, Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2012, tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagroda " oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2015 z Diamentami”. Te wyróżnienia dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu wzorniczego na świecie.

Więcej na: www.paradyz.com.pl
Obserwujcie nas!
Ceramika Paradyż na Instagram
Ceramika Paradyż na Pinterest

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny