Dobry Design 2020: zobacz raport specjalny

Dobry Design 2020: zobacz raport specjalny

Autor: Justyna Łotowska
20 gru 2019 10:20

Za nami VII edycja Forum Dobrego Designu, które zwieńczyła gala rozdania nagród w konkursie Dobry Design 2020. Zapraszamy do lektury raportu specjalnego poświęconego tym wydarzeniom.

5 grudnia 2019 r. odbyła się VII już edycja Forum Dobrego Designu. Ponownie spotkaliśmy się w inspirujących wnętrzach zrewitalizowanego Centrum Praskiego Koneser. Frekwencja dopisała, a goście, wśród których znaleźli się architekci, projektanci i wielbiciele dobrego wzornictwa mogli wysłuchać ponad 20 dyskusji, wykładów i prezentacji oraz zobaczyć z bliska ofertę wielu firm z branży w części wystawienniczej. Na trzech scenach Forum Dobrego Designu pojawiło się 60 prelegentów!

Zwieńczeniem wydarzenia była uroczysta gala wręczenia nagród w 9. już edycji konkursu Dobry Design. Najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz oceniło największe jury w Polsce - w jego skład weszło aż 150 architektów wnętrz.

Ze wszystkimi nagrodzonymi, wyróżnionymi oraz zgłoszonymi do konkursu produktami mogą się Państwo zapoznać w części katalogowej niniejszej publikacji. Dla tych, których ominęło Forum Dobrego Designu oraz tych, którzy chcieliby nasze wydarzenie przeżyć jeszcze raz, przygotowaliśmy obszerną relację ze spotkania. Zapraszamy także gorąco do lektury rozmów z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi Forum Dobrego Designu.

Życzymy przyjemnej lektury, gratulujemy wygranym i zapraszamy za rok!

Justyna Łotowska, redaktor merytoryczna Forum Dobrego Designu

(aby zobaczyć raport, kliknij w okładkę poniżej)

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny