FDD 2018: biophilic design przyszłością projektowania?

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
03 lis 2018 17:24

Jednym z gości tegorocznego Forum Dobrego Designu 2018 będzie Fernando Hidalgo Romero. Hiszpański architekt opowie, jak zieleń we wnętrzach i architekturze wpływa na środowisko i na nas samych.

Fernando Hidalgo Romero – architekt, manager ds. handlu i komunikacji w Terapia Urbana. Uzyskał tytuł architekta na Uniwersytecie w Sewilli w 2004 r, w 2010 założył firmę Terapia Urbana.  Ekspert z zakresu zarządzania energią budynków, ich ewaluacji jak również oceny budowlanej i renowacji. 

W trakcie Forum Dobrego Designu Fernando Hidalgo Romero - jako reprezentant Terapia Urbana i ich polskiego partnera, firmy Hadart Architektura Wody i Krajobrazu - wygłosi wykład na temat zielonych ścian i ich wpływu na ludzi oraz środowisko. 

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl.

 

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny