FDD 2018: Magdalena Gruna o nowoczesnych technologiach w procesie projektowania

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
07 lis 2018 11:01

Do grona prelegentów Forum Dobrego Designu dołączyła dr Magdalena Gruna, architekt, specjalizująca się we wdrażaniu nowoczesnych technologii w procesy projektowania.

Arch. Magdalena Gruna pełni aktualnie funkcję dyrektora ds ew Vectorworks Polska. Zawodowa związana z wdrażaniem nowoczesnych technologii w procesy projektowania. Studiowała na wrocławskim wydziale Architektury, następnie napisała tam i obroniła interdyscyplinarną pracę doktorską pod kierownictwem prof. St. Medekszy. Przez wiele lat była czynnym architektem w firmie rodzinnej, gdzie zajmowała się projektowaniem architektonicznym i projektami wnętrz. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od 2015 w Vectorworks Poland.

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl.

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny