FDD 2019: pokaż mi swoje wnętrze, powiem ci, kim jesteś?

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 lis 2019 10:46

Personalizacja i customizacja są dzisiaj kluczem do sukcesu w branży wnętrzarskiej. Jak projektować przedmioty i wnętrza skrojone na miarę użytkowników? Jak sprostać rosnącym wymaganiom klientów, z których każdy chce mieć jedyny w swoim rodzaju produkt?  Zapraszamy na debatę, która odbędzie się już 5 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu 2019.

W dyskusji udział wezmą:

 Kaja Ałaszkiewicz, designer, właścicielka, Nudo Design
 Ewa Bochen, designer, założycielka, Kosmos Projekt
 Marcin Gawłowski, designer, założyciel, Borcas
 Maciej Jelski, designer, założyciel, Kosmos Projekt
 Domenico Russo, designer, właściciel, Nudo Design
 Kinga Smardz-Gawłowska, designer, założycielka, Borcas

Dyskusję poprowadzi Artur Indyka, projektant wnętrz, prowadzący program "Meblokreacje" na Domo+, właściciel pracowni Kotara Story. 

Forum Dobrego Designu 2019 to 60 prelegentów, w tym wyjątkowi goście specjalni, ponad 20 dyskusji, wykładów i prezentacji, wystawa designerskich produktów i usług oraz warsztaty dla projektantów. W trakcie Forum Dobrego Designu odbędzie się także gala wręczenia nagród w 9. edycji konkursu Dobry Design 2020 z jury złożonym ze 150 architektów i projektantów wnętrz.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, rejestracja na www.forumdobregodesignu.pl.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zarejestruj się!

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny