FDD: Anna Koszela o oświetleniowych trendach

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 lis 2018 13:01

W gronie prelegentów Forum Dobrego Designu witamy architekt wnętrz i projektantkę Annę Koszelę, która weźmie udział w dyskusji "W lepszym świetle" poświęconej najnowszym trendom w oświetleniu wnętrz. Zapraszamy 6 grudnia do Centrum Praskiego Koneser.

Anna Koszela - architektka wnętrz, projektantka produktu oraz absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. W 2003 roku założyła autorską pracownię projektową, którą prowadzi od 15 lat. Projekty jej autorstwa prezentowane są na łamach polskich i zagranicznych magazynów o wnętrzach. Architektka bierze udział w polskich i europejskich konkursach wnętrzarskich, a za jedną z swoich nowszych realizacji, „Apartament w chmurach”, zdobyła nagrodę w niezwykle prestiżowym konkursie European Property Awards. Od lat współpracuje w roli eksperta z mediami wnętrzarskimi, zasiada w jury konkursów branżowych oraz występuje jako ekspertka podczas renomowanych imprez dedykowanych wzornictwu.

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl

 

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny