FDD: Anna Vonhausen o technicznym designie

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
04 paź 2017 14:46

Techniczny design, oparty na autentyczności i dostępnych w Polsce środkach, nie jest obecnie zjawiskiem powszechnym. W trakcie Forum Dobrego Designu (6 grudnia 2017 r., Warszawa) z tematem tym zmierzy się Anna Vonhausen, dyrektor kreatywna marki VANK.

Realizacja według 3 x P (polski design, polski projekt i polski produkt) jest jak najbardziej możliwa. Dowodem może być nowy fotel obrotowy VANK_V6, który łączy zaawansowany technologicznie koncept, polski aluminiowy komponent pochodzący z recyklingu i estetyczną formę o wyrazistym charakterze, wyróżniającym markę VANK na rynku. Case study dotyczące tego projektu przedstawi w trakcie  nadchodzącego Forum Dobrego Designu Anna Vonhausen, dyrektor kreatywna marki VANK.

Anna Vonhausen - doktor wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Autorka wielu publikacji z pogranicza architektury i designu. Projektantka i dyrektor kreatywna marki VANK. Autorka nagrodzonego RED DOT Design Award 2012 fotela WOODI, współautorka sukcesu stołu VANK_move i VANK_wall, które otrzymały nagrodę IF Design Award 2015. Ulubiony materiał: aluminium.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

>>>AGENDA<<<

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny