FDD: design okiem wykonawcy

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 lis 2016 14:30

Miło nam gościć wśród partnerów tegorocznego Forum Dobrego designu Studio Prostych Form! Przedstawicielki studia wezmą udział w dyskusjach naszego wydarzenia. Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w Forum!

Warszawskie Studio Prostych Form od 17 lat wyposaża domy klientów we wszystkie elementy stolarskie, od kuchni poczynając, a na drzwiach kończąc. W czasie tegorocznego Forum Dobrego Designu zapraszamy na prezentację i debatę z udziałem jego przedstawicieli:

15.00-15.30 Case Study: Ecomalta – nowy materiał, nowe spojrzenie na projektowanie (SALA A)
Prowadzący:
Agnieszka Polkowska – Specjalista ds. Kluczowych Klientów, Studio Prostych Form

Agnieszka Polkowska –pasjonatka designu, idei zrównoważonego życia i trener sprzedaży. Na co dzień zajmuje się komunikacją i wdrażaniem wysokich standardów w procesach sprzedaży. Od 10 lat związana z branżą meblarską nieustanie poszukuje nowych rozwiązań, materiałów i firm, które skutecznie realizują potrzeby klienta związane z designem.
Na Forum Dobrego Designu przybliży ofertę Studia Prostych Form i ich nowy na rynku polskim produkt -EcoMaltę. Jest to naturalna, w pełni ekologiczna innowacyjna struktura kwarcowa. Produkt wykończeniowy o szerokim zastosowaniu stanowiący alternatywę m.in. dla żywic epoksydowych, tynków strukturalnych, płytek ceramicznych, powierzchni betonowych i kamiennych. Wybierając EcoMaltę klient otrzymuje doskonałej jakości wyrób, wykonany z najwyższą starannością i pasją. Innowacyjny charakter i naukowe zaplecze laboratoriów producenta gwarantuje pełen dostęp do najnowszych technologii i pozwala otrzymać produkt zgodny z ideą zrównoważonego budownictwa. 

15.30-16.30 Sesje równoległe
Przychodzi klient do architekta, czyli jak przetrwać w tym związku?
(AUDYTORIUM)

• Ach, ci wykonawcy! Jak układać sobie współpracę na linii klient-architekt-wykonawca?
• Kryzys w relacjach – gdzie czyha najwięcej pułapek?
• Jak skutecznie gasić pożar w realu i w sieci?

Moderacja:
Justyna Łotowska – Dyrektor Wydawniczy, Publikator

Uczestnicy:
Adam Bronikowski – Współzałożyciel, HOLA Design
Małgorzata Konikiewicz – Local Sales Manager, Kinnarps Polska
Anna Koszela – Architekt Wnętrz, Autorska Pracowania Projektowania Wnętrz
Teresa Pyszkiewicz – Projektant, Studio Prostych Form
Dominika Rostocka – Prezes, Główna Projektantka, Creative Coop Architects

Teresa Pyszkiewicz – z zawodu projektantka w Studiu Prostych Form, a z rozpędu i zamiłowania prawie technolog mebli. Na co dzień zajmuje się sprzedażą i projektowaniem, a przy okazji szukaniem kompromisów i łagodzeniem sporów pomiędzy zmęczonymi urządzaniem klientami. Jej ulubione zdanie w dialogu klient-projektant to „ależ Pani zadaje dużo pytań” - upiera się, że bez tego nigdy nie powstanie projekt, który spełni wymagania i potrzeby inwestora. W relacjach z wykonawcami wie, że największą moc mają mocne, racjonalne argumenty – z nimi łatwiej przyjąć założenie że coś „się jednak da” zrobić, wyburzyć, przenieść, podpiąć...

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny