FDD: Krzysztof Sasin o domu inteligentnym

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 lis 2018 17:03

Jaką rolę odgrywa nowoczesna technologia w naszych domach? Jak umiejętnie korzystać ze "smartmożliwości", jakie oferują współcześnie firmy? O tym już 6 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu opowie Krzysztof Sasin.

Krzysztof Sasin – specjalista ds. nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej w firmie ABB, z którą związany jest od 2000 roku. Magister inżynier Politechniki Warszawskiej na Wydziale Elektrycznym, ze specjalizacją sieci i systemy elektroenergetyczne, były prezes stowarzyszenia KNX Polska. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze inteligentnych budynków.

Krzysztof Sasin będzie jednym z prelegentów sesji dyskusyjnej "Smart-wnętrza – inteligentna rewolucja pod dachem", która odbędzie się w ramach Forum Dobrego Designu 2018 (6 grudnia 2018 r., Centrum Praskie Koneser).

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny