FDD: Magdalena Federowicz-Boule o trendach w aranżacji biur

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 lis 2017 09:02

Jakie są najnowsze tendencje w urządzaniu przestrzeni do pracy? Opowie o tym Magdalena Federowicz-Boule, prezes zarządu pracowni architektonicznej Tremend. Sesja dyskusyjna "Workplace stories" odbędzie się w ramach Forum Dobrego Designu, 6 grudnia w Warszawie.

Magdalena Federowicz-Boule posiada wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu procesem inwestycyjnym i prowadzeniu projektów architektonicznych i wnętrzarskich. Jest uprawnionym i czynnym architektem oraz prezesem zarządu firmy Tremend, pracowni architektonicznej założonej przez nią i Jarosława Gwóźdź.

Filozofią firmy jest łączenie usług projektowych przy jednoczesnym szerokim wsparciu w zakresie prowadzenia i nadzorowania procesu inwestycyjnego. Biuro posiada ogromne doświadczenie w projektowaniu dla międzynarodowych klientów i w zarządzaniu procesem inwestycyjnym na każdym etapie realizacji.

Biuro Tremend zostało nagrodzone w Londynie nagrodą International Property Awards – w kategorii Hotel Interiors – nagroda Best Hotel Interior Poland 2016-2017 przyznaną za wnętrza hotelu Novotel Wrocław Centrum oraz Best Hotel Hungary 2016-2017 za hotel Ibis Styles Budapest City. Pracownia w roku 2016 została odznaczona także dwiema nagrodami International Property Awards w kategorii Hotel Interiors – Best Hotel Interiors Poland za Novotel Wrocław Centrum oraz Best Hotel Interiors Hungary za projekt Ibis Styles Budapest City. 

6 grudnia Magdalena Federowicz-Boule weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Workplace stories. Najnowsze trendy w projektowaniu biur", która odbędzie się w ramach Forum Dobrego Designu.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny