FDD: Marcin Szczelina o drugim życiu śmieci

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 lis 2017 12:51

Jego wystawa "Let's talk about garbage" reprezentowała Polskę na Biennale Architektury w Wenecji. 6 grudnia 2017 r. poprowadził na Forum Dobrego Designu dyskusję "Re-design. W stronę zrównoważonej przyszłości".

Marcin Szczelina  - krytyk i kurator architektury. Ekspert Nagrody Unii Europejskiej dla architektury współczesnej im. Miesa van der Rohe 2017. Założyciel Architecture Snob - platformy do testowania granic architektury. Autor wielu tekstu o współczesnej architekturze. Korespondent włoskiego magazynu “Domus”. Współautor książki “Dotknąć muzyki” poświęconej architekturze Narodowej Symfonii Polskiego Radia w Katowicach (wyd. Miasto Katowice), autor książki “Wrocław Architecture Guide” (wyd. Dom Publishers). Zdobywca nagrody Property Design Awards 2017 za działalność na rzecz architektury. Wraz z Hugonem Kowalskim jest twórcą projektu "Let’s talk about garbage" prezentowanego na głównej wystawie zeszłorocznego Biennale Architektury w Wenecji, której kuratorem był Alejandro Aravena. www.letstalkaboutgarbage.com

Marcin Szczelina będzie moderatorem dyskusji "Re-design. W stronę zrównoważonej przyszłości", która odbędzie się 6 grudnia 2017 r. w ramach Forum Dobrego Designu 2017. 

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny