Wśród zaproszonych gości byli projektanci wnętrz, projektanci wzornictwa, producenci i dystrybutorzy, promotorzy designu oraz media.

Zobacz galerię [32 zdjęć]

Wśród zaproszonych gości byli projektanci wnętrz, projektanci wzornictwa, producenci i dystrybutorzy, promotorzy designu oraz media.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
04 sty 2014 18:39

Forum Dobrego Designu 2013 - fotogaleria i relacja

Wydarzenie odbyło się 10 grudnia 2013 r. w Warszawie. Organizatorem był magazyn Dobrze Mieszkaj i serwis Dobrzemieszkaj.pl.

Prawie czterystu zaproszonych gości, ciekawe dyskusje o designie i wyposażeniu wnętrz z udziałem najbardziej uznanych polskich projektantów, producentów i promotorów designu oraz uroczysta gala wręczenia tytułów Dobry Design 2014 – to wszystko miało miejsce podczas Forum Dobrego Designu.

Tematem przewodnim konferencji był design i wpływ dobrego projektowania na wizerunek marki i sprzedaż produktów dedykowanych wnętrzom. Zaproszeni do paneli dyskusyjnych goście (wśród nich m.in. Piotr Voelkel, założyciel i współwłaściciel Grupy Kapitałowej Vox, założyciel School of Form i Concordia Design, Michał Piernikowski, dyrektor Łódź Design Festival, Tomek Rygalik i Jadwiga Husarska-Sobina, uznani polscy projektanci wzornictwa, Dariusz Gocławski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz, Ewa Trzcionka, redaktor naczelna Design Alive, Piotr Szkurłat, dyrektor Strefy Inwestycje Ceramiki Paradyż czy Maciej Żurański, szef działu ds. obsługi inwestycji w firmie Roca Polska) rozmawiali o tym, czym jest dobry design, czy Polacy dojrzeli do wzornictwa, omawiali, jak udana kooperacja z projektantami wpływa na rozwój firmy i sukces we wdrażaniu produktów.

Wśród poruszanych tematów ważne miejsce miały zwyczaje konsumentów, trendy i tendencje sprzedaży wyposażenia wnętrz w Polsce. Jako że wśród zaproszonych gości znalazło się wielu projektantów wnętrz, w tym przede wszystkim całe 120-osobowe jury konkursu Dobry Design 2014, nie zabrakło miejsca na rozmowy o prognozach dotyczących rozwoju zawodu projektanta wnętrz w Polsce oraz modelach współpracy na linii producent-projektant wnętrz czy salon sprzedaży-projektant wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny