Forum Dobrego Designu 2019: znakomici polscy projektanci o wnętrzach bliskich naturze

Forum Dobrego Designu 2019: znakomici polscy projektanci o wnętrzach bliskich naturze

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 paź 2019 18:08

Monika i Adam Bronikowscy, współwłaściciele pracowni HOLA Design i założyciele HOLA Grupa Projektowa, znaleźli się wśród mówców tegorocznego Forum Dobrego Designu. Nagradzani projektanci wnętrz poprowadzą dyskusję panelową pt. "Projektowanie naturą" poświęconą projektowaniu wnętrz zrównoważonych i bliskich naturze. 

Partnerzy w biznesie i w życiu prywatnym. Wyróżniani w wielu konkursach polskich i międzynarodowych, m.in. International Property Awards, A’Design Award and Competition, German Design Awards oraz The International Design & Architecture Awards (organizowany przez czołowy brytyjski magazyn „design et al”). W ostatnich latach ich Pasterska Chata w Kluszkowcach została obsypana takimi prestiżowymi nagrodami jak Red Dot Design Award, THE ICONIC AWARDS, The International Design Awards (IDA) czy The WAN Awards. Założona przez nich pracownia architektury wnętrz HOLA Design działa zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. W swoim portfolio posiada setki zrealizowanych projektów. Jest członkiem i partnerem międzynarodowych stowarzyszeń oraz organizacji branżowych skupiających i propagujących najlepsze pracownie projektowe. Należy do HOLA Grupa Projektowa, w skład której wchodzi także biuro architektoniczne EXTERIO.

Edycja FDD 2019 to 60 prelegentów, w tym wyjątkowi goście specjalni, ponad 20 dyskusji, wykładów i prezentacji, wystawa designerskich produktów i usług oraz warsztaty dla projektantów. W trakcie Forum Dobrego Designu odbędzie się także gala wręczenia nagród w 9. edycji konkursu Dobry Design 2020 z jury złożonym ze 150 architektów i projektantów wnętrz.

Rejestracja na wydarzenie: www.forumdobregodesignu.pl

Wstęp bezpłatny. 

 

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny