Kolekcja Mamu. Projekt: Tomek Rygalik/Studio Rygalik. Fot. Noti.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kolekcja Mamu. Projekt: Tomek Rygalik/Studio Rygalik. Fot. Noti.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
07 gru 2016 11:57

Forum Dobrego Designu: Mamu design by Tomek Rygalik [case study]

Topowy polski projektant i designer Tomek Rygalik, zaprezentował podczas Forum Dobrego Designu swój najnowszy projekt stworzony dla marki Noti.

Podczas Forum Dobrego Designu Tomek Rygalik zaprezentował najnowszy projekt stworzony na potrzeby marki Noti - wyjątkowo lekkie i kompaktowe fotele Mamu, skierowane zarówno do przestrzeni domowych, jak i komercyjnych.

Moja praca w Noti miała za zadanie pomóc w transferze technologicznym rozwiązań, które pomogą w rozwoju firmy znanej z doskonałej jakości tapicerowania. Efektem tych prac jest projekt krzesła Mamu, który powstał w efekcie opanowania technologii niezbędnych do produkcji mebla akustycznego. Dokonaliśmy transferu technologii stosowanej np. do wyciszania bagażnika, sufitu czy nadkola auta do branży meblowej. Dzięki wsparciu niemieckiej firmy nauczyliśmy się na czym polega termoformowanie materiałów stosowanych do wyciszania elementów samochodów, a to pozwoliło nam stworzyć w efekcie mebel SoundRoom. Rozwiązania, których wtedy się nauczyliśmy pozwoliły nam w efekcie na stworzenie lekkiej konstrukcji mebla Mamu.- mówił projektant

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny