Forum Dobrego Designu: oprogramowanie przyjazne architektom

Forum Dobrego Designu: oprogramowanie przyjazne architektom

Autor: Redakcja
06 gru 2017 14:27

W programie V edycji Forum Dobrego Designu znalazł się między innymi blok warsztatów zatytułowanych „Design Workshop”, których głównymi adresatami byli projektanci wnętrz. Podczas jednego z nich Magdalena Gruna, reprezentująca firmę Vectorworks, zaprezentowała oprogramowanie opracowane z myślą o potrzebach projektantów i designerów.

Tematem przewodnim warsztatu prowadzonego przez Magdalenę Grunę było oprogramowanie opracowane przez firmę Vectorworks. Znacznie usprawnia ono proces projektowania, likwidując tym samym wiele problemów, z którymi podczas codziennej pracy borykają się architekci.

- Mamy wyjątkowe na rynku narzędzie służące do modelowania dowolnego elementu architektonicznego zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu – oceniła Magdalena Gruna.
Do innowacji wprowadzonych do najnowszej wersji programu należą między innymi optymalizacja tworzenia dokumentów architektonicznych na podstawie danych na rysunku oraz rozbudowanie opcji modelowania.

Magdalena Gruna przedstawiła również, jak narzędzie to wspiera użyteczną w pracy architekta metodologię Building Information Modeling (BIM). Podczas spotkania podkreślała również jego przejrzystość i intuicyjność stosowania

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny