Forum Dobrego Designu: ruszyła rejestracja!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
12 lip 2017 09:23

Jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu odbędzie się 6 grudnia 2017 r. w Warszawie! To już piąta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś zapraszamy do rejestracji!

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie, a którego organizatorem jest Grupa PTWP/Publikator, wydawca m.in. magazynu DOBRZE MIESZKAJ i serwisów dobrzemieszkaj.pl i propertydesign.pl.

900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, producentów i dystrybutorów wyposażenia, kilkudziesięciu prelegentów – 5. edycja spotkania to jeszcze więcej debat, dyskusji i rozmów o designie. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale trzeba się na nie zarejestrować. Rejestracja już działa! Zapraszamy więc wszystkich, którym temat designu i wyposażenia wnętrz jest naprawdę bliski!

Punktem kulminacyjnym Forum będzie gala wręczenia nagród konkursu Dobry Design 2018. W tym roku ten prestiżowy tytuł będzie przyznawany już po raz siódmy. Jury złożone ze 150 architektów i projektantów nagrodzi najlepsze produkty z zakresu wyposażenia wnętrz.

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<<

Więcej na www.forumdobregodesignu.pl

 

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny