Forum Dobrego Designu. Zobacz raport specjalny z wydarzenia

Autor: Justyna Łotowska
16 lut 2014 05:20

Prawie czterystu zaproszonych gości, dyskusje o designie i wyposażeniu wnętrz z udziałem polskich projektantów, producentów i promotorów designu oraz uroczysta gala wręczenia tytułów Dobry Design 2014. Przedstawiamy raport specjalny z organizowanego przez nas wydarzenia.

Forum Dobrego Designu odbyło się 10 grudnia 2013 r. w Warszawie. Organizatorem wydarzenia był magazyn Dobrze Mieszkaj i serwis Dobrzemieszkaj.pl.

Tematem przewodnim konferencji był design i wpływ dobrego projektowania na wizerunek marki i sprzedaż produktów dedykowanych wnętrzom.

Zaproszeni do paneli dyskusyjnych goście (wśród nich m.in. Piotr Voelkel, założyciel i współwłaściciel Grupy Kapitałowej Vox, założyciel School of Form i Concordia Design, Michał Piernikowski, dyrektor Łódź Design Festival, Tomek Rygalik i Jadwiga Husarska-Sobina, uznani polscy projektanci wzornictwa, Dariusz Gocławski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz, Ewa Trzcionka, redaktor naczelna Design Alive, Piotr Szkurłat, dyrektor Strefy Inwestycje Ceramiki Paradyż czy Maciej Żurański, szef działu ds. obsługi inwestycji w firmie Roca Polska) rozmawiali o tym, czym jest dobry design, czy Polacy dojrzeli do wzornictwa, omawiali, jak udana kooperacja z projektantami wpływa na rozwój firmy i sukces we wdrażaniu produktów.

Wśród poruszanych tematów ważne miejsce miały zwyczaje konsumentów, trendy i tendencje sprzedaży wyposażenia wnętrz w Polsce. Jako że wśród zaproszonych gości znalazło się wielu projektantów wnętrz, w tym przede wszystkim całe 120-osobowe jury konkursu Dobry Design 2014, nie zabrakło miejsca na rozmowy o prognozach dotyczących rozwoju zawodu projektanta wnętrz w Polsce oraz modelach współpracy na linii producent-projektant wnętrz czy salon sprzedaży-projektant wnętrz.

Dobry Design 2014 - pobierz raport specjalny

 

Dobry Design 2014
Dobry Design 2014

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zarejestruj się!

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny