Forum Dobrego Designu. Zobacz wideorelację!

Forum Dobrego Designu. Zobacz wideorelację!

Autor: Anna Sołomiewicz
23 gru 2014 12:08

10 grudnia 2014 roku w Muzeum Żydów Polskich Polin odbyło się wyjątkowe w skali kraju wydarzenie: II Forum Dobrego Designu. Zobaczcie kto nas odwiedził i co o Forum mówili nasi goście!

Ponad 700 gości, 5 paneli dyskusyjnych, 40 panelistów i 4 prezentacje z cyklu Case Study. Do tego 205 produktów ubiegających się o nagrody w konkursie Dobry Design 2015, 12 wyłonionych zwycięzców i dwie nagrody specjalne. Tak w liczbach przedstawia się II Forum Dobrego Designu. 

Liczby nie oddadzą jednak atmosfery jaka panowała 10 grudnia w Muzem Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. To tego dnia, w wyjątkowym miejscu, architekci, projektanci i przedstawiciele największych firm z branży, spotkali się, aby posłuchać, co o designie powiedzą jego największe sławy. 

Wśród prelegentów znaleźli się między innymi: Oskar Zięta, Zuzanna Skalska, Tomasz Augustyniak, Mikołaj Wierszyłłowski, Natalia Nguyen, Robert Majkut, Krystyna Łuczak-Surówka czy Nikodem Szpunar. Dyskusjom o designie nie było końca, a rozmowy trwały jeszcze długo po tym, jak sami zainteresowani opuścili scenę. 

Wydarzenie wieńczyła uroczysta gala rozdania nagród w konkursie Dobry Design 2015. W prawdziwie imponującej oprawie, po filmowym preludium i przy przyciemnionych światłach, zwycięzcy konkursu odbierali nagrody z rąk projektantów wnętrz oraz przedstawicieli Wydawnictwa Publikator. Nagrodę redakcji wręczyła redaktor naczelna portalu Dobrzemieszkaj.pl i magazynu Dobrze Mieszkaj, Ewa Kozioł.

Dla wszystkich, których ominęło to wyjątkowe wydarzenie przygotowaliśmy krótką relację z Forum. Zapraszamy serdecznie do oglądania! 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny