Hola Design: zobacz projekty nagradzanej polskiej pracowni

Hola Design: zobacz projekty nagradzanej polskiej pracowni

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 gru 2017 09:08

Przedstawiamy wyjątkowe projekty pracowni Hola Design. Jej założyciele - Monika i Adam Bronikowscy - od 12 lat tworzą piękne wnętrza i budynki w Polsce i zagranicą. 6 grudnia Monika Bronikowska będzie jedną z prelegentek Forum Dobrego Designu.

Monika Bronikowska wraz z mężem Adamem tworzy zgrany duet, liderując zespołowi pracowni HOLA Design. W ramach grupy projektowej HOLA współprowadzą również pracownię Exterio zajmującą się projektowaniem architektonicznym. Zaangażowani są także w działania biznesowe na innych polach. Prywatnie szczęśliwi rodzice dwójki wspaniałych maluchów.

HOLA Design to pracownia z wieloletnim stażem i renomą na rynku polskim i zagranicznym. Przez ponad 12 lat działalności przygotowała setki projektów wnętrz i budynków dla inwestorów w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz, brytyjskiego The Design Society i amerykańskiego International Interior Design Association, ma na swoim koncie dziesiątki publikacji w tym tak egzotyczne jak w koreańskim L4 Design Series oraz wyróżnienia m.in. Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, The International Design & Architecture Awards, European Property Awards w kategorii Interior Design, A’Design Awards i WAN Awards.

Monika Bronikowska będzie prelegentką w trakcie V edycji Forum Dobrego Designu. Weźmie udział w dyskusji "Barwny dom. Top kolory 2018 roku".

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny