Jak nowoczesne technologie zmieniają pracę architekta? Jakub Wiśniewski z JMW Architekci na FDD 2018

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 lis 2018 22:59

Jakie materiały uznaje się dziś za nowatorskie? Wraz z Jakubem Wiśniewskim, architektem prowadzącym z pracowni JMW Architekci staraliśmy się znaleźć odpowiedź na te pytania. Projektant będzie jednym z prelegentów sesji "Design 4.0. Nowe technologie i innowacyjne materiały we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych", która odbędzie się podczas tegorocznej edycji Forum Dobrego Designu.

- W dzisiejszym świecie architektury istnieje bardzo dużo materiałów, które możemy uznać za nowatorskie. My je odkrywamy na nowo, m.in. kamień. Dzięki wysoce zaawansowanej technologicznie formie obróbki możemy pokazać materiały w nowej odsłonie - mówi Jakub Wiśniewski, współzałożyciel, architekt prowadzący, pracownia JMW Architekci.

Architekt dodaje również, że nowoczesne technologie w bardzo dużym stopniu zmieniają samą pracę projektanta. - Pozwalają poszerzać spektrum rozwiązań, z których korzystamy. Technologie umożliwiają podążanie nowymi drogami w niespotykany dotąd sposób i w niecodziennej formie. To zdecydowanie podnosi jakość projektu - mówi.

6 grudnia w trakcie Forum Dobrego Designu Jakub Wiśniewski weźmie udział w sesji tematycznej "Design 4.0. Nowe technologie i innowacyjne materiały we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych".

Wstęp wolny. Rejestracja: www.forumdd.pl

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny