Jakub Wiśniewski: o innowacjach na Forum Dobrego Designu 2018

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 paź 2018 08:16

Współzałożyciel, wspólnik i architekt prowadzący w pracowni JMW Architekci będzie jednym z prelegentów Forum Dobrego Designu 2018 w Warszawie.

Jakub Wiśniewski ukończył studia magisterskie na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej, wyróżniony nagrodą Ministra Infrastruktury za obronioną pracę dyplomową. Stypendysta University of Detroit Mercy Faculty of Architecture w USA. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych pracowniach architektonicznych w Polsce m.in. Hermanowicz Rewski architekci oraz w Niemczech.

Od 2008 roku współzałożyciel, wspólnik i architekt prowadzący w autorskiej pracowni architektonicznej JMW Architekci Krzysztof Jachowicz, Łukasz Michalski, Jakub Wiśniewski.

W portfolio pracowni znajdują się min. kompleksowe, wielobranżowe projekty architektury budynków oraz aranżacji wnętrz prywatnych i komercyjnych; w tym showroomy, sklepy, biura oraz restauracje. Przy współpracy z Laminam zespół JMW Architekci opracował projekt ultranowoczesnej, wielofunkcyjnej, modułowej wyspy kuchennej „Modultop” prezentowany podczas ubiegłorocznych targów Salone del Mobile w Mediolanie.

6 grudnia Jakub Wiśniewski weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Design 4.0. Nowe technologie i innowacyjne materiały we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych". 

Forum Dobrego Designu - jedno z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu! To już szósta edycja spotkania dla architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów wyposażenia oraz wszystkich, którzy kochają dobry design. Już dziś warto zarezerwować ten dzień! Zapraszamy do rejestracji: www.forumdd.pl

 

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny