Jarosław Lehwark, BoConcept: biuro w domu powinno być wyraźnie wydzielone

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 gru 2017 12:37

O tym jak urządzić przestrzeń domowego biura opowiadał w trakcie Forum Dobrego Designu Jarosław Lehwark, prezes zarządu BoConcept w Polsce, partner główny wydarzenia.

- W dzisiejszych czasach niestety coraz rzadziej oddzielamy życie prywatne od zawodowego. Natomiast w moim odczuciu miejsce pracy nawet w domu powinno być oddzielone od sfery domowej, rodzinnej. Dlatego zawsze proponujemy, aby biuro w domu czyli popularne home office  było usytuowane w przestrzeni choć trochę fizycznie i intuicyjnie wyodrębnionej od domowego wiru zadań, od życia z dziećmi. Po to, aby zarówno ten, kto pracuje w tej przestrzeni, jak i rodzina czuła się swobodnie - wyjaśnia Jarosław Lehwark, prezes zarządu BoConcept w Polsce. 

Forum Dobrego Designu 2017 odbyło się 6 grudnia 2017 r. w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie. W trakcie wydarzenia ponad 60 prelegentów wzięło udział w 20 dyskusjach, wykładach i prezentacjach, którym przysłuchiwało się ponad 800 uczestników - projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów i designerów. Jakimi klientami są współcześni nomadzi? Jak projektować dla millenialsów i osób 50+? Jaka przyszłość czeka design? Forum Dobrego Designu 2017 po raz kolejny ujęło temat projektowania w wielu różnych kontekstach. Zapraszamy do śledzenia relacji i wideorelacji z wydarzenia.

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny