Łazienkowe trendy na FDD 2017 (wideo)

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 gru 2017 14:21

Marka Laufen jest jednym z partnerów głównych Forum Dobrego Designu 2017. Jakie produkty i łazienkowe trendy zaprezentuje w tym roku? Opowiada o tym Joanna Dec-Galuk, dyrektor marketingu Roca Polska.

- Świat wokół nas staje się coraz bardziej inteligentny. Elektryczne samochody, smartfony, smartwatche, inteligentne domy. Kolejnym krokiem jest inteligentna toaleta. Więcej na ten temat i na temat innych trendów w łazience na podstawie produktów Laufen i Roca będzie można posłuchać podczas Forum Dobrego Designu, na które serdecznie Państwa zapraszam - mówi Joanna Dec-Galuk, dyrektor marketingu Roca Polska. 

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny