Michał Szymański, Roca Polska: współczesna łazienka to zaawansowane technologie

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 gru 2017 13:35

Jak innowacje technologiczne odmieniają oblicza współczesnych łazienek? Na Forum Dobrego Designu 2017 mówił o tym Michał Szymański, szef regionu centrum-wschód Roca Polska.

- Głównym trendem, jaki można zauważyć w nowoczesnych łazienkach jest rosnąca ilość elektroniki. Na tegorocznym Forum Dobrego Designu prezentujemy chociażby bardzo zaawansowany technologicznie produkt, jakim jest miska Riva. Mówiąc o trendach rynkowych w segmencie ceramiki łazienkowej zauważamy z kolei innowacyjne rozwiązania dotyczące np. ścianek umywalek, które stają się coraz cieńsze -  w marce Laufen prezentujemy na Forum Dobrego Designu chociażby serię SaphirKeramik ze ściankami o grubości zaledwie 5 mm - wyjaśnia Michał Szymański, szef regionu centrum-wschód Roca Polska. 

Forum Dobrego Designu 2017 odbyło się 6 grudnia 2017 r. w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie. W trakcie wydarzenia ponad 60 prelegentów wzięło udział w 20 dyskusjach, wykładach i prezentacjach, którym przysłuchiwało się ponad 800 uczestników - projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów i designerów. Jakimi klientami są współcześni nomadzi? Jak projektować dla millenialsów i osób 50+? Jaka przyszłość czeka design? Forum Dobrego Designu 2017 po raz kolejny ujęło temat projektowania w wielu różnych kontekstach. Zapraszamy do śledzenia relacji i wideorelacji z wydarzenia.

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny