Mochnik z nami na FDD 2018

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 lip 2018 11:14

25 lat doświadczenia, nowoczesne technologie obróbki szkła, dwie ciekawe marki Colorimo i Glasimo - wśród partnerów tegorocznego Forum Dobrego Designu witamy firmę Mochnik!

Przedsiębiorstwo Mochnik łączy ze sobą 25-letnie doświadczenie w branży szklarskiej z nowoczesnymi technologiami obróbki szkła. Głównym profilem działalności jest obróbka mechaniczna oraz cieplna szkła płaskiego w pełnym zakresie grubości.

Colorimo to szkło lakierowane wyróżniające się na rynku polskim pochodzeniem. Kolekcja STANDARD to szkło lakierowane o wysokim połysku. Kolekcja SATI to szkło lakierowane matowe. Colorimo Sati zostało nagrodzone w konkursie Meble Plus – Produkt Roku 2017 w kategorii Elementy i półfabrykaty meblowe. Kolekcja ORNAMENT to szkło lakierowane z teksturą. Colorimo Soft 9005 zostało nagrodzone w konkursie Meble Plus – Produkt Roku 2016, wyróżnione w konkursie Dobry Design 2016 w kategorii podłogi i ściany. Kolekcja HEXI to szkło lakierowane trójwymiarowe. Kolekcja otrzymała wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2017 w kategorii „Przestrzeń Łazienki”, nagrodę w kategorii „Płytki ceramiczne i okładziny z innych materiałów”, nominację do grona finalistów konkursu Dobry Wzór 2017. Kolekcja MODO to szkła lakierowanych z nadrukiem. Kolekcja otrzymała nagrodę główną w konkursie Dobry Design 2018 w kategorii: Przestrzeń Sypialni i Garderoby, nagrodę redakcji w konkursie „Meble Plus – Produkt 2018”.

Marka Glasimo oferuje z kolei gotowe produkty ze szkła takie jak: balustrady, biurka, stoły, daszki, drzwi, fasady, gabloty, kabiny prysznicowe, lustra, okładziny, podłogi, przegrody toaletowe, przeszklenia, schody, szyby windowe oraz umywalki. Produkty te znajdują zastosowanie zarówno w domach prywatnych jak i budynkach użyteczności publicznej. Oferta Glasimo kierowana jest zarówno do dużych odbiorców, jak i klientów indywidualnych z Polski, Niemiec, Austrii, Hiszpanii, Czech, Francji oraz innych krajów europejskich.

Zobacz więcej: www.mochnik.com.pl, www.colorimo.eu, www.glasimo.pl

 

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny