Projektanci totalni

Projektanci totalni

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 lis 2016 10:29

Zobacz wyjątkowe projekty pracowni Hola Design. Jej założyciele - Monika i Adam Bronikowscy - od blisko 10 lat tworzą piękne wnętrza i budynki w Polsce i zagranicą. 7 grudnia Adam Bronikowski będzie jednym z prelegentów Forum Dobrego Designu.

Adam Bronikowski to projektant, design manager, przedsiębiorca, ekonomista. Wraz z żoną Moniką Bronikowską tworzy zgrany duet, liderując zespołowi pracowni HOLA Design. W ramach grupy projektowej HOLA współprowadzą również pracownię Exterio zajmującą się projektowaniem architektonicznym. Zaangażowani są także w działania biznesowe na innych polach. Prywatnie szczęśliwi rodzice dwójki wspaniałych maluchów.

HOLA Design to pracownia z wieloletnim stażem i renomą na rynku polskim i zagranicznym. Przez blisko 10 lat działalności przygotowała setki projektów wnętrz i budynków dla inwestorów w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz, brytyjskiego The Design Society i amerykańskiego International Interior Design Association, ma na swoim koncie dziesiątki publikacji w tym tak egzotyczne jak w koreańskim L4 Design Series oraz wyróżnienia m.in. Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, The International Design & Architecture Awards, European Property Awards w kategorii Interior Design.

Adam Bronikowski będzie prelegentem w trakcie IV edycji Forum Dobrego Designu. Weźmie udział w dyskusji "Przychodzi klient do architekta, czyli jak przetrwać w tym związku".

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM DOBREGO DESIGNU

ZOBACZ AGENDĘ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny