Zapraszamy do przeczytania naszego Raportu Specjalnego Dobry Design 2015!

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Zapraszamy do przeczytania naszego Raportu Specjalnego Dobry Design 2015!
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
19 gru 2014 16:11

Raport Specjalny Dobry Design 2015

Ponad 700 gości na Forum Dobrego Designu i ponad 200 zgłoszonych produktów w konkursie Dobry Design 2015. Te liczby robią wrażenie. Więcej: w naszym e-raporcie.

10 grudnia w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie odbyła się druga edycja Forum Dobrego Designu. Spotkanie ponad 700 osób z branży związanej z projektowaniem i wzornictwem było wspaniałą okazją do żywych dyskusji, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów.

Wśród naszych gości znalazły się takie sławy polskiego designu, jak Oskar Zięta czy Tomasz Augustyniak. Dyskusje trwały zarówno na scenie, jak i w kuluarach. W sumie w trakcie forum odbyło się pięć paneli dyskusyjnych. W sesji inauguracyjnej prelegenci próbowali odpowiedzieć na pytanie, czym jest design przyszłości oraz jak najnowsze technologie zmieniają naszą przestrzeń życiową.

Forum przyciągnęło tłumy. W sumie w imprezie udział wzięło ponad 700 osób!
Forum przyciągnęło tłumy. W sumie w imprezie udział wzięło ponad 700 osób!

W kolejnych panelach dyskusyjnych, architekci, designerzy i teoretycy designu rozmawiali na tematy takie, jak: "Design a przeszłość. Jak nawiązać inteligentny dialog z tradycją i jak dzięki niej osiągnąć sukces we współczesnym świecie?, "Wzornictwo - najnowsze światowe trendy w roku 2014, 2015, 2016.", "Przyszłość kuchni a kuchnia przyszłości. Jak zmienia się myślenie o projektowaniu i urządzaniu kuchni? Jak zmiany stylu życia i nowoczesne technologie wpływają na oblicze kuchni w Polsce i na świecie? oraz "Innowacyjne biuro. Nowoczesne rozwiązania i trendy w kreowaniu przestrzeni pracy". Oprócz paneli dyskusyjnych, na scenie odbyły się także 4 Case Study. Jeden z wykładów poprowadziła kultowa postać polskiego designu - Tomek Rygalik.

Aby zobaczyć nasz Raport Specjalny Dobry Design 2015, zajrzyjcie tutaj lub na drugą stronę artykułu. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny