Agnieszka Hajdas-Obajtek

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 wrz 2015 13:39

Agnieszka Hajdas-Obajtek jest projektantem, który dzięki wypracowanej marce i własnemu stylowi jest twórcą miejsc o szczególnym charakterze. Jej pasja to tworzenie i kreowanie niepowtarzalnej architektury.

Agnieszka Hajdas-Obajtek od lat z powodzeniem prowadzi założoną przez siebie pracownię Arte Dizajn. Firma reprezentuje własny styl architektoniczny, nie boi się wyzwań i odważnych rozwiązań. Cechuje ją wysoka jakość projektów. Najlepiej czuje się we wnętrzach ekskluzywnych o wysokim standardzie. Dużą wagę przywiązuje do oświetlenia budującego nastój. Ulubiony materiał to drewno, szkło i kamień. Projektuje wnętrza dla klienta wsłuchując się w jego potrzeby i oczekiwania.

Dokonania: projekt aranżacji wnętrz strefy zarządu siedziby firmy Lotos, projekt aranżacji wnętrz gabinetu Prezesa firmy Lotos i inne wnętrza firmy, loża vip firmy Lotos na Ergo Arenie, liczne projekty aranżacji wnętrz domów prywatnych i apartamentów. liczne projekty wnętrz biurowych dla firm np.: Damco, Vgl, Dyrekcja Lasów Państwowych, siedziby Nadleśnictw oraz projekty gabinetów dentystycznych, salonów kosmetycznych, restauracji i hoteli.

Agnieszka Hajdas-Obajtek
ARTE DIZAIN
ul. Grunwaldzka 58/1
81-771 Sopot
www.artedizain.pl
www.biuraarte.com

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny