Agnieszka Konieczna

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 paź 2018 17:49

Zajmuje się projektowaniem wnętrz idealnie dopasowanych do klientów. Jest architektem, właścicielką pracowni Ambience. Interior Design, a także autorką bloga z poradami dotyczącymi tego, jak przetrwać remont.

Blog Agnieszki Koniecznej skierowany jest  do osób, które są w trakcie remontu, planują go,
kupują mieszkanie, budują dom lub po prostu tematem się interesują. Architekt pisze o tym, jak przetrwać, o czym pamiętać, jakich błędów nie popełnić. Pisze też o tym, jak wygląda współpraca z architektem wnętrz, jak wybrać tego "jedynego" i czego właściwie się po takiej współpracy spodziewać. Dzielę się swoją wiedzą zupełnie za darmo po to, żeby trochę ułatwić wam przetrwanie procesu planowania, budowy i remontów - mówi Agnieszka Konieczna.

Pracownia Ambience. Interior Design najczęściej zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych dla prywatnych klientów. Głównym dążeniem jest idealne dopasowanie projektu do klienta oraz budżetu, a także tworzenie ambitnych, kreatywnych i maksymalnie funkcjonalnych przestrzeni. Zabrzmi to jak totalny banał - ale projektowanie jest moją pasją. Naprawdę. Założyłam pracownię Ambience. Interior Design, bo chcę dawać moim klientom usługi na najwyższym poziomie, które pozwolą im zamieszkać w ich wymarzonych wnętrzach. Ty też tak możesz - przekonuje Agnieszka Konieczna.

Ambience. Interior Design
ul. Włoska 4, 30-638 Kraków
e-mail: kontakt@ambience.com.pl 
www.ambience.com.pl 
www.facebook.com/ambienceinteriordesign/ 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zarejestruj się!

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny