Agnieszka Lorenc

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 paź 2014 15:30

Praca projektanta wnętrz to dla mnie ogromna satysfakcja i jednocześnie pasja, jaką chciałabym się podzielić. Zapraszam do współpracy osoby, dla których podjęcie decyzji oraz wybranie odpowiedniego rozwiązania w momencie urządzania własnego wnętrza domu lub firmy nie należy do łatwych.

Wnikliwie analizuję potrzeby i oczekiwania, a przede wszystkim sposób życia, by projektowane wnętrze było dostosowane do potrzeb klienta. Dążę do tego, aby w projektowanej przestrzeni czuł się komfortowo, aby pojawiały się elementy odpowiadające stylowi i sposobowi jego życia. Szukam rozwiązań ciekawych i harmonijnych, by w całości sprostać wymaganiom i oczekiwaniom, o jakich informujecie mnie klienci w trakcie współpracy. Staram się nie przekraczać ich możliwości finansowych i czasowych, podchodząc z dużym szacunkiem do tych kwestii, by realizacja mogła być wykonana zgodnie z projektem i jego założeniami. Wychodzę z założenia, że realizacja nie musi być droga, a najważniejszy jest pomysł i wyczucie oczekiwań klientów.

ALL  DESIGN  Agnieszka  Lorenc
ul. Na Błonie 9/125 30-147 Kraków
tel. 662 309 953                                                                                                                           a.lorenc@all-design.pl
www.all-design.pl

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny