Anna Krzak

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 wrz 2014 14:24

Każde wnętrze, jak dobry instrument, potrzebuje duszy. Czasem inspiracją jest przedmiot, kolor, a czasem bryła i światło. Wnętrzom nadajemy indywidualnego wymiaru, zgodnego z potrzebami właścicieli.

Jesteśmy studiem projektowym specjalizującym się w projektach szytych na miarę potrzeb – tych uświadomionych oraz takich, które dopiero czekają na odkrycie. Naszą misją jest tworzenie wnętrz, które inspirują do działania, współżyją wraz z ich mieszkańcami.  Charakter przestrzeni mieszkalnej oraz biurowej cały czas się zmienia.

Domy i apartamenty nie są już tylko sypialniami, ale coraz częściej spełniają nowe funkcje: miejsca relaksu, realizacji hobby przestrzeń do spędzania czasu z najbliższymi czy też miejsca pracy. Staramy się poznać szerokie spektrum oczekiwań naszych klientów, aby mieszkanie wyglądało nie tylko ładnie, ale również wnosiło do ich życia wartość dodaną. Nasze projekty bliskie są idei Slow Life – w procesie projektowym wciąż dążymy do stworzenia wnętrza, w którym  nasz klient może w pełni celebrować życie.                                        

Anna Krzak – Pracownia Projektowania Wnętrz

ul. Chełmońskiego 130i/10

Kraków 31-340

tel. 662 182 840

pracownia@annakrzak.pl

www.annakrzak.pl

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny