Anna Wesołowska

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
16 paź 2016 19:39

Oferuję usługi w obszarze kompleksowego projektowania oraz realizacji „pod klucz” wnętrz domów i mieszkań, jak również przestrzeni publicznych takich jak np. biura, restauracje czy niewielkie przychodnie lekarskie.

Jestem pasjonatką aranżacji wnętrz z profesjonalnym wykształceniem budowlanym. Łączę klimat otoczenia, architektury budynku z zamiłowaniami i potrzebami swoich Klientów. Jestem autorką wielu projektów i koncepcji.

Decyzję mojego Klienta o zakupie nowego domu lub mieszkania czy remoncie starego zawsze traktuję  jako początek drogi do niezwykłego, unikalnego i funkcjonalnego wnętrza. Dla mnie każdy projekt ma duszę inspirowaną potrzebami i upodobaniami a ja jestem od jej materializacji.

Pracę zawsze zaczynam od rozmowy, która pozwala mi poznać preferencje, sposób życia jak też budżet, który jest do dyspozycji. Spośród wielości dostępnych materiałów i rozwiązań zawsze dobieram takie, które pod każdym względem spełnią oczekiwania a zestawione razem będą tworzyć piękne wnętrze.

W kooperacji z branżowymi firmami wykonawczymi kompleksowo realizuję projekt. Pełniąc nadzór autorski dbam o perfekcję najdrobniejszego detalu a w imieniu Zapracowanych pełnię funkcję inwestora zastępczego, co ogranicza  zaangażowanie czasowe naszych Klientów do niezbędnego minimum.

We-ska design. Anna Wesołowska

kom.48 601203550, 

e-mail: anna.wesolowska@we-ska.pl

www.we-ska.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny