×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Barbara Kułak-Steciak

Barbara Kułak-Steciak

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2018 13:37

Artysta plastyk, projektant graficzny, rzeźbiarka. Od 2009 roku prowadzi w Rzeszowie pracownię projektowania wnętrz Viva Design, która powstała z potrzeby marzeń oraz wielkiej miłości do pięknych wnętrz.

W swojej pracy inspiruje się codziennym życiem. Tworzy wnętrza dla ludzi z pasją, odkrywając na nowo prostotę i elegancję. Stawia na indywidualne podejście we współpracy, dzięki czemu tworzy wnętrza "skrojone na miarę". Klienci cenią ją za słuchanie, dobry kontakt, miłą obsługę, elastyczność oraz przygotowane projekty które spełniają ich oczekiwania. Uczestnicząc w tak intymnym procesie jakim jest kreowanie marzeń, dba o detale i jakość produktów.

W codziennej pracy pomaga jej zespół stworzony wspólnie z mężem. Dzięki niemu przygotowuje projekty wnętrz dla klientów realizujących inwestycje w Polsce i poza jej granicami. Celem zespołu jest maksymalna pomoc inwestorowi w procesie wykańczania nieruchomości, dlatego pracownia Viva Design przygotowuje projekty wnętrz wraz z nadzorem autorskim oraz nadzorem „pod klucz”.

Barbara Kułak-Steciak
Viva Design
ul. Chłopickiego 3/3
35-210 Rzeszów
tel. 730 150 558
biuro@viva-design.pl 
www.facebook.com/VivaDesignRz 
www.viva-design.pl 

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny