Beata Wołkowska

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 paź 2018 10:33

Prowadzi pracownię projektową VIVINO we Wrocławiu. Jej ideą jest tworzenie wnętrz, w których chce się żyć, a nie tylko podziwiać na zdjęciach. Dlatego szczególnie dba o to, aby dom czy mieszkanie było nie tylko piękne, lecz przede wszystkim przyjazne, doskonałe do codziennego życia.

Pracownia VIVINO posiada bogate doświadczenie w kompleksowym projektowaniu apartamentów przeznaczonych pod wynajem. Projekty Apartamentów SKY TOWER doceniło liczne grono zadowolonych Klientów. Pracownia działamy przede wszystkim na Dolnym Śląsku, w swoim portfolio ma też liczne projekty apartamentów w Zakopanem, mieszkania w Krakowie, Poznaniu czy Gdańsku.

Projektując czujemy się odpowiedzialni za atmosferę tworzoną przez wnętrze, która będzie otaczać mieszkańców. Nigdy nie zapominamy o funkcjonalności i ergonomii przestrzeni, dbamy o jak najbardziej praktyczne rozwiązania projektowanego wnętrza. Gwarantujemy czynne uczestnictwo we wszystkich etapach współpracy, począwszy od opracowania kompleksowego projektu w naszej pracowni, poprzez zamawianie materiałów i elementów wyposażenia wnętrz w imieniu klientów, po nadzór nad ekipą wykonawczą oraz dopracowanie najdrobniejszych detali w fazie produkcji, aż do ustawienia pieczołowicie dobranych dekoracji.

VIVINO Studio – Wrocław
Beata Wołkowska
tel. 661 990 166
mail: beata@vivino.pl 
www.vivino.pl
https://www.facebook.com/vivinostudio/ 

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny