Estera i Robert Sosnowscy

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 paź 2018 18:06

Estera i Robert Sosnowscy prowadzą wspólnie pracownię Studio Projekt. Projektują wnętrza, które są zgodne nie tylko z preferencjami Klientów, ale także z zasobnością ich portfeli. Zapewniają kompleksową obsługę w trakcie realizacji projektu oraz fachowe doradztwo podczas wyboru materiałów wykończeniowych oraz mebli.

Pracują nieszablonowo:czasami na potrzeby Klientów trzeba spojrzeć z zupełnie innej perspektywy, by móc zaproponować satysfakcjonujące rozwiązania.

Pracują precyzyjnie: zaprojektowane przez nich wnętrza cieszą Klientów nie przez jeden sezon, ale przez wiele lat. Ważna jest precyzja, fachowe wykonanie i najlepsze materiały.

Pracują kompleksowo: projekt, wykonanie, sprawdzenie podwykonawcy. Jeśli Klient powiedział "A", oni mówią cały alfabet. Kompleksowa obsługa to nie puste słowa, a perfekcyjnie wykonane zamówienie.

Ja sami o sobie mówią: Indywidualne podejście do pracy z inwestorem pozwala nam tworzyć projekty ambitne, w odpowiedni sposób łączące wypracowaną prostotę i nowoczesne trendy wzornicze z funkcjonalnością. Tworząc wnętrze dążymy do właściwych proporcji pomiędzy modnym designem a wyczuciem smaku. Swoją pracę traktujemy profesjonalnie – doradzamy najlepsze rozwiązania, pozostawiając Klientowi ostateczną decyzję co do charakteru wnętrza. Priorytetem jest stworzenie produktu najwyższej jakości, idealnie trafiającego w potrzeby Klienta. Zadowolenie z naszych usług jest naszym największym sukcesem!

Studio Projekt
Estera i Robert Sosnowscy
tel. 501 897 351, 502 725 108
studio.projekt@onet.pl
www.facebook.com/studioprojekt.ostroda 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny