Gosia Goś

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
10 wrz 2015 12:24

GG-DESIGN to pracownia projektowa stworzona przez Gosię Goś – absolwentkę Wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i studiów podyplomowych na Politechnice Łódzkiej na wydziale Projektowania Wnętrz.


Pracownia powstała w 2006 roku i zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. Z pracownią współpracuje na stałe kilku projektantów i architektów oraz wykonawców z różnych branży, którzy są dobierani w zależności od rodzaju projektu.

Aby sprostać potrzebom i wymaganiom klienta proponujemy: projekt koncepcyjny, projekt wykonawczy, projekt z nadzorem autorskim, zastępstwo inwestorskie, koordynacja prac wykonawczych pod klucz, częściowe opracowanie projektowe poszczególnych pomieszczeń (pomieszczenia o określonych funkcjach np. łazienka, kuchnia,...), możliwości skorzystania z porad w zakresie projektowania, ergonomii, oświetlenia, kolorystyki, wystroju, stylizacji, doboru materiałów i urządzeń wyposażenia wnętrza oraz szybka metamorfoza wnętrza.

GG-DESIGN
Gosia Goś
Łódź, łódzkie
ul. Liściasta 4/8 lok. 13
tel. 604 227 573
biuro@gg-design.pl

 

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny