Joanna Otto

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 wrz 2015 10:14

Prowadzi autorską pracownię projektowania wnętrz od prawie 20 lat.

Śledząc nowe trendy, co roku bierze udział w pokazach w Mediolanie, Eindhowen, w prezentacjach w Hiszpanii, Niemczech, Włoszech. Zdobytą wiedzę wykorzystuje, by tworzyć wnętrza spełniające oczekiwania przyszłych mieszkańców, wsłuchując się w ich potrzeby i oczekiwania. Udziela porad, opinii i konsultacji na łamach prasy i internetowych portali wnętrzarskich. W rankingu Morizon, została włączona do grona dwudziestu pracowni i projektantów wnętrz wartych uwagi w 2017 roku. Brała udział jako ekspert w panelu dyskusyjnym na 4 Design Days 2018 w Katowicach. 

Ma na swoim koncie szereg projektów apartamentów i domów prywatnych, m.in. udział w aranżacji wnętrz części apartamentów w Hotelu Indygo Smolna 40. Zrealizowane przez nią projekty są publikowane na łamach najlepszych czasopism wnętrzarskich.

PRO-ART Autorska Pracownia Projektowa Joanny Otto
Warszawa, Komorów
tel. 606 202 350
j.otto@wp.pl
www.proart-otto.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zarejestruj się!

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny