Joanna Sokołowska

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
11 wrz 2015 14:35

Joanna Sokołowska już w 1997 roku, będąc młodą i ambitną studentką architektury, zaprojektowała pierwszy dom jednorodzinny, jaki powstał na terenie Łodzi. Również i kolejne lata praktyki pod pieczą weteranów architektury w Polsce zaowocowały licznymi projektami - m.in. architektury mieszkaniowej, jednorodzinnej czy użyteczności publicznej.

Joanna Sokołowska, głodna nowych doświadczeń, wciąż rozwijała skrzydła, zatrudniając się w takich firmach jak Nasza Łazienka czy Ceramika Paradyż. Współpracowała również z firmami budowlanymi Budotech i ZRB Stryków, gdzie zdobyła bezcenne doświadczenie bezpośrednio na budowie, czy też, prowadząc już własną działalność, z firmą Deante,  Kuchinox czy Tubadzin, z którą podbija salony na Ukrainie, w Rosji, Rumunii, Czechach, Słowenii czy nawet Nigerii.

Przez cały ten czas zdobyła nieocenioną wiedzę architektoniczną m.in. z zakresu szeroko pojętej ceramiki i sprzętów łazienkowych, projektowania wnętrz łazienek, mieszkań i prywatnych domów, a także różnego rodzaju stoisk targowych czy ekspozycji salonów sklepowych.

Niektóre ze zrealizowanych projektów targowych zostały docenione przez jurorów (np. w Polsce, na Ukrainie, w Gruzji, Azerbejdżanie czy Kanadzie) i uhonorowane nagrodami. Natomiast projekt tegorocznego stoiska dla marki Laveo na Warsaw Home 2018 został nominowany do filmu potargowego. Joanna Sokołowska była też promotorem i twarzą marki Deante podczas prestiżowego konkursu Małe Łazienki, jak również uczestniczyła w projektach prezentowanych na blogu "Lady in de remont".

O rzemieślniczym kunszcie Joanny Sokołowskiej świadczą też ukończone w międzyczasie kursy. Nie są jej obce takie dziedziny jak np. psychologia kolorów, projektowanie ogrodów, feng shui czy nawet sztuki walki tai chi, które pozwalają jej odzwierciedlić w każdym swoim projekcie harmonię i duchową równowagę.

Obecnie Joanna Sokołowska prowadzi własne studio architektoniczne, dzieląc się zdobytymi doświadczeniami, uzyskaną wiedzą i wrodzonym talentem. JNK Studio pozwala łączyć funkcjonalność z osobistym gustem nawet najwybredniejszych kontrahentów, niezależnie od wielkości, rodzaju i stylu wnętrza. A dowodami owej architektonicznej wirtuozerii są chociażby zadowolenie inwestorów czy nieprzerwanie rosnący szacunek w branży.

JnK-Studio Joanna Sokołowska
Wojska Polskiego 108/16c
91-743 Łódź
tel. 508 324 269
wnetrza@jnk-studio.com
www.jnk-studio.com

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny