Jolanta Żur

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
06 paź 2014 11:18

Absolwentka Wydziału Budownictwa na Politechnice Wrocławskiej i studiów podyplomowych Architektury Wnętrz na Politechnice Szczecińskiej. Właścicielka pracowni projektowej ARTVIZ. Najczęściej projektuje wnętrza mieszkalne, czasem biurowe oraz lokale. Fascynują ją wnętrza sakralne.


Projektuje wnętrza różne, nie ogranicza się do jednego stylu. Przy projektowaniu dobiera odpowiednie proporcje, formy i funkcjonalności do wnętrz małych i dużych. Poszukuje zawsze stosownych rozwiązań, w których inwestor będzie czuł się dobrze. Równie chętnie zajmuje się pokojami dziecięcymi. Stara się ubrać w proporcje, rytm i odpowiednie formy marzenia i wizje klientów, tych małych i dużych, singli czy też całych rodzin. Dąży do tego, by projektowane wnętrza były piękne, funkcjonalne, oryginalne i przyjazne dla użytkownika. Projekty wykonuje na terenie całej Polski. 

Autorka wielu publikacji dotyczących projektowania wnętrz mieszkalnych, w tym również pokoi dziecięcych, prezentowanych w znanych magazynach wnętrzarskich. Publikacje najczęściej ilustrowano oryginalnymi przykładami projektowanych przez nią wnętrz.

ARTVIZ Pracownia Projektowa
Wrocław, Szczecin, Świnoujście

tel. 501 122 127
artviz@artviz.pl 
www.artviz.pl 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny