Katarzyna Szymańska

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 paź 2014 15:21

Architekt wnętrz, absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Majstersztykiem w projektowaniu wnętrz jest wyrafinowana, lekka forma, idealnie skrojona, szykowna, aczkolwiek wygodna, perfekcyjnie wykonana, wysmakowana w dopracowanych detalach.

Kasia Szymanska 300.jpg
Kasia Szymanska 300.jpg

Projektujemy wnętrza poprzez kreowanie przestrzeni, w odróżnieniu od dekorowania pomieszczeń, które klienci z dużym powodzeniem mogą uprawiać samodzielnie. Proces projektowy jest oczywiście tajemnicą KumashDesign. Został zbudowany podczas pięciu lat edukacji na jednym z najlepszych wydziałów Architektury Wnętrz w Polsce, w czasie wyjazdów stypendialnych, staży zagranicznych, a także różnorodnych doświadczeń projektowych podczas samodzielnej pracy. Podczas bliskiej współpracy z fachowcami pokrewnych branż, artystami rzemieślnikami, wykonawcami, oraz dzięki temu, iż mamy szeroko otwarte oczy, poczucie odpowiedzialności i szczypiącą ciekawość tematu, którym się zajmujemy.

Pracujemy ze świadomością, iż wnętrza wpływają na ich użytkowników min. na koncentrację, nastrój, komunikację, poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Inspiracje czerpiemy w odległych krajach i na niepopularnych podwórkach w sąsiedztwie, często bardzo bliskim. Misternie tkając podszewkę architektury, nawiązujemy do otoczenia oraz historii, a do tego dodajemy szczyptę fascynacji.

KUMASHDESIGN
tel. 504 261 928
kasia@kumashdesign.com
www.kumashdesign.com                                          

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny