mataniak-pakuła_kadr_do netu.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
06 paź 2014 11:06

Małgorzata Mataniak-Pakuła

Od ponad 25- lat prowadzę autorską pracownię architektury i wnętrz, tworząc z równym powodzeniem obiekty użyteczności publicznej jak i prywatne wnętrza mieszkalne. W swojej pracy szczególną wagę przykładam do spójności architektonicznej formy obiektu z jego wnętrzem oraz zagospodarowaniem terenu. Pełne przygotowanie zawodowe w kierunku architektury, urbanistyki oraz wnętrz pozwalają mi na kompleksowe projektowanie, gdzie wszystkie te aspekty są równoważne.

Ukończyłam studia wyższe na kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Śląskiej w Gliwicach oraz Studia Podyplomowe Planowania Przestrzennego i Urbanistyki.
Posiadam uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Należę do Izby Architektów Polskich Rzeczpospolitej oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich. Co roku uczestniczę w międzynarodowych targach branżowych związanych z architekturą, wnętrzami i designem, by na bieżąco śledzić wzornicze i materiałowe nowości oraz najnowsze trendy. Współpracuję z polskimi i zagranicznymi producentami oraz dystrybutorami materiałów wyposażenia wnętrz, by moi inwestorzy mieli bezpośredni dostęp do wszystkich nowości. Od wielu lat współpracuję z mediami o tematyce wnętrzarskiej publikując realizacje oraz dzieląc się swoim projektowym doświadczeniem. Każde zadanie projektowe jest dla mnie równie inspirującym i fascynującym wyzwaniem, bez znaczenia, czy jest to przebudowa mieszkania w starej kamienicy, deweloperski apartament, czy budynek użyteczności publicznej z poprzedniej epoki. Misyjna rola architekta we współpracy z inwestorem, polegająca na wskazywaniu najlepszych funkcjonalnych oraz stylistycznych i materiałowych rozwiązań przy jednoczesnym zrozumieniu jego potrzeb i oczekiwań jest moją najważniejszą dewizą.

Architektura i Wnętrza „Profilart”
40-521 Katowice
ul. Bocianów 4/4
gsm.+48607162016
email: architekt@metamorfozy-wnetrz.com.pl
www.metamorfozy-wnetrz.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny