Marcin Herman

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 sie 2016 10:51

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkalnych, biznesowych oraz przestrzeni
handlowo-usługowych.

Jesteśmy na rynku już od 11 lat. 11 lat wytężonej pracy i zdobywania doświadczenia. Dzisiaj cieszymy się zaufaniem wielu klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Oni wiedzą, że Premiere Design oznacza doskonałą jakość i dbałość o szczegóły.

Towarzyszymy Państwu od najwcześniejszych faz projektu aż do jego zakończenia. Pomagamy w zakupach oraz umożliwiamy kontakt ze sprawdzonymi, godnymi zaufania firmami wykończeniowymi. Nad realizacją projektu nieustannie czuwa architekt. Jesteśmy świadomi tego, że dom to przestrzeń do której każdy chce wracać z przyjemnością, dlatego stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Staramy się, aby projekty, które tworzymy były odzwierciedleniem waszych wyobrażeń, z domieszką naszej fantazji. Wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego z największą starannością dopracowujemy każdy element projektu, skupiając się nawet na najdrobniejszych detalach, nic nie pozostawiając przypadkowi.

Nasza pracownia zrzesza absolwentów uczelni artystycznych i technicznych, co pozwala nam spojrzeć na każdy projekt z wielu różnych perspektyw. Co cechuje naszych architektów? Kreatywność, doskonały zmysł przestrzenny i nietuzinkowa wyobraźnia . Nasze projekty charakteryzują się świeżością i oryginalnością, dbamy o to, by każde wnętrze było niepowtarzalne. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami. Nie poprzestajemy na tym, co już wiemy, stale dążymy do doskonałości.

Pracownia Wnętrz Premiere Design
ul. Tamka 34/3, 00-355 Warszawa
kom. (+48) 601 26 63 61
biuro@premieredesign.pl
www.premieredesign.pl

 

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny