Natalia Gołębiewska

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 lip 2017 11:46

Nazywam się Natalia Gołębiewska i jestem dyplomowanym architektem wnętrz. Z mojej miłości do twórczości narodziło się autorskie studio projektowe Creolove. Tu powstają projekty wnętrz na miarę różnorodnych oczekiwań.

Oferuję projekty koncepcyjne, kompleksowe, porady i konsultacje oraz projekty zdalne. Działam na terenie Wrocławia, Wałbrzycha i okolic. Nie ma znaczenia przeznaczenie wnętrza, styl, zakres prac czy budżet jakim dysponuje klient. Kreatywność w tym wydaniu nie dotyczy tylko koncepcji na wnętrze, ale także elastycznych rozwiązań projektowych i wykonawczych. Każde zlecenie jest unikalne, poprzedzone szczegółowym wywiadem z inwestorem, projektowane od funkcjonalności wnętrza przez materiały po najmniejsze dodatki pozostawiając jednak klientowi miejsce na wprowadzenie swojego „Ja”.

Projektuję głównie wnętrza mieszkalne i uwielbiam przy tym kontakt z właścicielami, ich zaangażowanie i różnorodność. To wielka odpowiedzialność, ale też niesamowita przyjemność być częścią czegoś co mój klient z satysfakcją nazwie „Domem”. Na swoim koncie mam też kilka koncepcji wnętrz użyteczności publicznej. Wciąż dążę do perfekcji, wkładając w swoje projekty maksimum zaangażowania i serca. Rozwijam się, poszukując nowych materiałów wykończeniowych, rozwiązań projektowych i śledząc trendy nie traktując ich jednak jako wyrocznię. Dążę do stworzenia własnego stylu. Czerpię inspirację w każdej minucie z otaczającego mnie świata.

Creolove Studio
Natalia Gołębiewska
creolove.studio@gmail.com
www.creolovestudio.com
www.facebook.com/Creolovestudio

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny