Natalia Robaszkiewicz

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 paź 2018 09:03

Właścicielka i główny projektant cenionego biura projektowego BOSKE ART w
Poznaniu. Architekt wnętrz z wykształcenia i z pasji.

Tak mówi o sobie: Na pierwszym miejscu zawsze stawiam estetykę - poczucie zmysłowości, piękna, wrażliwości. Dzieło, którym jest wnętrze ma budzić emocje, te pozytywne, dające spokój i radość z otaczania się pięknem. W parze z emocjami zawsze musi podążać ergonomia i funkcjonalność. Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, kreujemy wnętrza w pełni spersonalizowane. Bazując na naszej wiedzy oraz korzystając z lat doświadczeń, dołączamy naszą kreatywność tworząc przestrzeń funkcjonalną i wyjątkową - skrojoną na miarę wyobrażeń i potrzeb Klienta.

Pracownia projektowa BOSKE ART specjalizuje się w projektowaniu i realizacji wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Na swoim koncie ma już ponad 150 projektów, zrealizowanych z sukcesem i zadowoleniem klientów. Są wśród nich zarówno skrojone na miarę mieszkania, apartamenty i domy, jak również przestrzenie komercyjne: kawiarnie, restauracje, biura, hotele, showroomy, salony sprzedażowe, a także strefa lobby i komunikacji w blokach i apartamentowcach. Ponadto pracownia ma też na swoim koncie realizację projektów przestrzeni specjalistycznych tj. gabinetów stomatologicznych i lekarskich, czy całych klinik medycznych.

Natalia Robaszkiewicz doskonale wie, jak ciężka i wyboista potrafi być droga wiodąca od pomysłu do realizacji wymarzonego wnętrza. Jej pracownia pozwala Klientom rozkoszować się widokami w czasie tej podróży, zajmując się w tym czasie całą resztą.

BOSKE ART Natalia Robaszkiewicz
ul. Wyspiańskiego 12/2A
60-750 Poznań
tel. 601 78 75 71
E-mail: info@boskeart.pl 
www.boskeart.pl 
www.facebook.com/boskeart/ 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny