Dobry Design 2018: już 6 grudnia poznamy laureatów konkursu!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 lis 2017 09:32

200 produktów, 60 zgłoszonych marek i największe w Polsce, bo aż 150-osobowe jury złożone z projektantów i architektów wnętrz - tegoroczna edycja konkursu Dobry Design zbliża się już do finału! Zapraszamy na galę wręczenia nagród.

Już wkrótce poznamy laureatów, którzy będą mogli nosić zaszczytny tytuł Dobry Design 2018. Nagrodzimy ich na uroczystej gali, która odbędzie się 6 grudnia podczas tegorocznego Forum Dobrego Designu (Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Warszawa). 

>>>ZOBACZ ZGŁOSZONE PRODUKTY<<<

>>>POZNAJ JURY KONKURSU DOBRY DESIGN 2018<<<

Konkurs Dobry Design to projekt, który ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Producenci i dystrybutorzy zgłosili w tym roku swoje propozycje w 12 konkursowych kategoriach:

1. Przestrzeń pokoju dziennego
2. Przestrzeń sypialni i garderoby
3. Przestrzeń kuchni
4. Przestrzeń łazienki
5. Przestrzeń dziecka
6. Podłogi i ściany
7. Drzwi i okna
8. Otoczenie domu
9. Nowoczesne technologie
10. AGD
11. Wnętrza i obiekty publiczne
12. Software i hardware dla architekta

Siłą konkursu Dobry Design jest profesjonalne jury, złożone ze 150 architektów i projektantów wnętrz, którzy oceniają wszystkie zgłoszone produkty. 

Zapraszamy na uroczystą galę wręczenia tytułów Dobry Design 2018, która odbędzie się 6 grudnia w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, w trakcie V Forum Dobrego Designu. Galę prowadzić będzie jeden z jurorów konkursu Dobry Design - Tomasz Pągowski, projektant, muzyk, dyrektor kreatywny agencji IMATHOME. Obecnie siódmy sezon prowadzi program „Remont w 48h” na antenie Domo+.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W GALI KONKURSOWEJ i FORUM >>>KLIK<<<

 

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny