Zobacz galerię [53 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
06 gru 2018 17:45

Dobry Design 2019: po raz ósmy rozdaliśmy nagrody w konkursie

Uroczystym zwieńczeniem VI edycji Forum Dobrego Designu była gala wręczenia nagród w konkursie Dobry Design 2019. W tym roku plebiscyt już po raz ósmy zorganizował magazyn Dobrze Mieszkaj.

Uroczystość poprowadziła dziennikarka telewizyjna Anna Senkara. Na scenie towarzyszyła jej również dyrektor wydawnicza wydawnictwa Publikator, Justyna Łotowska, Ewa Kozioł - redaktor naczelna magazynu Dobrze Mieszkaj oraz Tomasz Szurawski, prezes firmy Publikator.

Konkurs Dobry Design wyróżnia najlepsze, najciekawsze produkty wnętrzarskie oraz rozwiązania, które odmieniają przestrzenie naszych domów i mieszkań. Nasi dziennikarze, którzy na co dzień pracują nad magazynem Dobrze Mieszkaj i portalem dobrzemieszkaj.pl, każdego dnia kontaktują się z projektantami, architektami i twórcami wyposażenia wnętrz. Śledzą światowe trendy, uczestniczą w największych targach, a także konferencjach w Polsce i na świecie. Wszystko po to, by z dobrym designem być na co dzień i móc Państwu przekazać to, co wydaje nam się najciekawsze. A konkurs Dobry Design 2019 jest swego rodzaju podsumowaniem tego, co najlepszego wydarzyło się na tym rynku w ostatnim czasie. Bardzo dziękujemy, że jesteście Państwo z nami! - mówiła Justyna Łotowska.

Dziękując jurorom za udział w konkursie i merytoryczne oceny zgłoszonych produktów, Ewa Kozioł powiedziała: W tym roku zaprosiliśmy do grona jurorów aż 150 projektantów i architektów wnętrz. Możemy z dumą powiedzieć, że to niezwykle liczne grono osób z całej Polski, a nawet spoza jej granic, zdecydowało, kto w tym roku zasługuje na tytuł Dobry Design. Wielu z nich jest z nami dzisiaj na gali, dlatego w tym miejscu chciałabym naszym szanownym jurorom serdecznie podziękować za współtworzenie wspólnie z nami inicjatywy, jaką jest Konkurs Dobry Design.

Konkurs Dobry Design to projekt, mający na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Ponad 200 produktów zgłoszonych w tegorocznej, ósmej edycji plebiscytu oceniło profesjonalne jury złożone z 150 projektantów i architektów wnętrz! 

Nagrody i wyróżnienia przyznano w 12 kategoriach. W tej edycji konkursu, podobnie jak w poprzedniej, z uwagi na dużą ilość zgłoszonych produktów w kategorii Przestrzeń Łazienki, organizator zdecydował się przyznać aż dwie nagrody główne ex aequo. Swoją nagrodę przyznała również Redakcja magazynu "Dobrze Mieszkaj", a także Konsumenci w głosowaniu internetowym.

W sumie wręczono 15 statuetek i wyróżniono 17 produktów. Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie Dobry Design 2019.

1. Kategoria: Przestrzeń pokoju dziennego

NAGRODA GŁÓWNA: Grzejnik Mono Beam i Bryce/Vasco

Dziękując jurorom za przyznaną nagrodę Patrycja Michałek, Product Manager firmy Vasco zwróciła uwagę na minimalistyczny design grzejników Mono Beam i Bryce. Pozostajemy cały czas w zgodzie z maksymą "mniej znaczy więcej" - powiedziała.

WYRÓŻNIENIA:
Lampa Geometric P0271, Maxlight/MaxFliz
Marlin Indigo – dywan łatwoczyszczący by Carpet Decor/Fargotex

2. Kategoria: Przestrzeń sypialni i garderoby

NAGRODA GŁÓWNA: Scandi Slim - duże, okrągłe lustro w cienkiej ramce/GieraDesign

Jesteśmy niewielką firmą, dopiero startujemy na rynku i bardzo zależy nam na opinii środowiska architektów - mówił odbierając statuetkę Michał Giera, właściciel firmy GieraDesign. Dlatego ta nagroda jest dla nas szczególnie cenna - dodał.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny