dd 2019 fhd_nowe logo7.jpg
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 lip 2018 09:16

Konkurs Dobry Design 2019: zobacz regulamin

Wszystkich producentów i dystrybutorów zachęcamy do wzięcia udziału w siódmej edycji konkursu Dobry Design 2019. A oto aktualny regulamin naszego konkursu!

REGULAMIN KONKURSU "DOBRY DESIGN 2019”
Treść Regulaminu jest dostępna w siedzibie Organizatora oraz na stronach www.dobrzemieszkaj.pl i forumdobregodesignu.pl

CEL KONKURSU:
Wyłonienie najlepszych i najciekawszych produktów oraz rozwiązań przeznaczonych do wyposażenia i wystroju wnętrz. Nagrodzonym produktom zostanie nadany tytuł "Dobry Design 2019”. Organizatorem Konkursu "Dobry Design 2019" jest wydawnictwo Publikator Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Cieszyńska 3A, 15-425 Białystok (zwane dalej Organizatorem).

JURY:
1. Jury Konkursu "Dobry Design 2019" będzie złożone wyłącznie z zewnętrznych ekspertów
z dziedziny projektowania wnętrz. W skład Jury zaproszonych zostało 150 architektów
i projektantów wnętrz.
2. W skład Jury nagrody "Dobry Design 2019 – Nagroda Konsumenta" wejdą Użytkownicy serwisu www.dobrzemieszkaj.pl oraz Fani profilu czasopisma Dobrze Mieszkaj na Facebooku.
3. W skład Jury nagrody "Dobry Design 2019 – Nagroda Redakcji" wchodzi redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj i serwisu Dobrzemieszkaj.pl.
4. Jury ocenia produkty uwzględniając następujące kryteria:
a. walory wzornicze i użytkowe produktu,
b. jakość wykonania,
c. relację ceny do jakości,
d. nowatorstwo rozwiązań,
e. zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi.
5. Składowe ocen Jury są tajne i nie podlegają publikacji, ocena jest dokonywana metodą opisową.

PRZEBIEG KONKURSU:
1. Konkurs rozpoczyna się 1 czerwca 2018 r.
2. Zainteresowane firmy mogą zgłaszać produkty do Biura Konkursu „Dobry Design 2019” do dnia 20 września 2018 r.
3. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do 10 listopada 2018 r., ogłoszenie wyników i wręczenie tytułów nastąpi podczas Forum Dobrego Designu, które odbędzie się w dniu 6.12.2018 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Organizator zastrzega możliwość poinformowania indywidualnie Uczestnika o jego wygranej, w celu zagwarantowania jego uczestnictwa w oficjalnym ogłoszeniu wyników.
4. Spośród zgłoszonych do Konkursu produktów Jury w każdej z 12 kategorii wybierze maksymalnie jeden produkt, który zostanie nagrodzony tytułem „Dobry Design 2019” i dowolną liczbę produktów, którym zostaną przyznane tytuły "Wyróżnienie Dobry Design 2019".
5. Nagroda Konsumenta zostanie przyznana w wyniku głosowania Internautów dla maksymalnie jednego produktu spośród wszystkich zgłoszonych.
6. Nagroda Redakcji zostanie przyznana w wyniku głosowania redaktorów i dziennikarzy magazynu Dobrze Mieszkaj i portalu Dobrzemieszkaj.pl dla maksymalnie jednego produktu spośród wszystkich zgłoszonych.
7. Uczestnicy, którzy otrzymają nagrody są uprawnieni z ich korzystania i publikowania o nich informacji dopiero po oficjalnym ich wręczeniu w dniu 6 grudnia 2018 roku.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny