×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Konkurs - zagłosuj na Dobry Design 2016

Konkurs - zagłosuj na Dobry Design 2016

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 lis 2015 15:02
Aktualizacja: 12 lis 2015 09:23

Rozpoczęła się kolejna edycja prestiżowego konkursu Dobry Design 2016. Każdy może wytypować także swój produkt i oddać głos na Nagrodę Konsumenta.

Do tegorocznej edycji konkursu Dobry Design zgłoszonych zostało 215 produktów w 11 kategoriach: przestrzeń pokoju dziennego, przestrzeń sypialni i garderoby, przestrzeń kuchni i jadalni, przestrzeń łazienki, przestrzeń dziecka, podłogi i ściany, drzwi i okna, otoczenie domu, RTV i nowoczesne technologie, AGD, wnętrza i obiekty publiczne. Spośród nich możecie Państwo wybrać swój typ i przyznać Nagrodę Konsumenta.

Jak głosować?

1. Z galerii konkursowej Dobry Design 2016 www.dobrzemieszkaj.pl/dobry_design/zgloszone_produkty wybierz najlepszy Twoim zdaniem produkt.

2. Oddaj na niego swój głos. 

3. 20 pierwszych osób głosujących na produkt, który znajdzie się wśród 11 produktów najwyżej ocenianych przez profesjonalne jury, otrzymaj jedną z nagród marki Leifheit, www.leifheitsklep.pl:

1. Młynki do przypraw Easy Fill z oryginalnym żarnem ceramicznym, posiadające płynną regulację mielenia oraz wymienny pojemnik. Otwór u podstawy umożliwia napełnianie i mielenie przypraw wg upodobań. 

2. Zestawy podkładów do krojenia VarioBoard - czerwona podkładka do mięsa, niebieska do ryb zielona do warzyw oraz biała do chleba.

3. Elektroniczne wagi kuchenne Siena w kolorze srebrnym ze zdejmowaną płytką. Wykonana z bezpiecznego szkła. Bardzo łatwa powierzchnia do czyszczenia. Dokładność warzenia do 1g. Maksymalne obciążenie 3 kg. 

4. Dzbanek próżniowy Bolero o pojemności 1 l . Dzbanek dostępny jest w różnych kolorach. 

Głosowanie trwa do 17 listopada 2015 r. do godz. 14.00.

Regulamin konkursu zobacz TUTAJ.

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny